+90 212 275 48 22 – 23   info@edumar.com.tr

Danışmanlık Sayfası  Danışmanlık


EDUMAR Counseling, yurt dışında okumak isteyen veya kariyerlerini geliştirmek için farklı eğitim alternatifleri arayan kişilere yol göstermektedir.

Konularında uzman olan danışmanlarımız, öğrencilere karar verme aşamasından başvuruya, okul kaydından, evrak takibinden vize alımına ve oryantasyon sürecine kadar kapsamlı destek vermekte ve öğrencilerin hedefleri doğrultusunda bir programa yerleştirilmeleri için özenle çalışmaktadırlar.

Deneyimli danışmanlarımız, öğrencilerin kariyerlerinde en üst noktaya ulaşmaları için uygun olan okulları itina ile seçmekte ve tecrübeleri sayesinde öğrencileri doğru ve pozitif bir şekilde yönlendirmektedirler. Profesyonelce yürütülen danışmanlık programları ve elde edilen başarılar ile EDUMAR Counseling farkı yaratmaktadır.

Bugüne kadar 1000’in üzerinde öğrenci yerleştiren kurumumuz, mezun olan öğrenciler ile dahi iletişim içerisinde olup kariyer adımlarına destek olmaktadır.

Başta Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya olmak üzere Hollanda, İtalya, Fransa, İspanya, İsviçre, Avusturalya, Güney Kore’deki okullar ve programlar ile ilgili öğrencilere uygun okul listesi oluşturmakta ve başvuru süreci boyunca birebir ilgilenerek başarıya ulaşmalarını amaçlamaktadırlar.

Danışmanlık hizmetimiz, 9.sınıf’tan itibaren başlayıp, ders ve müfredat seçimi, sınav takibi, yaz okulu başvurusu gibi alanlarda koçluk yapmak suretiyle mezuniyete kadar devam etmektedir.

Danışmanlık
<-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->